Kredowy potykacz Swing 50 x 70 cm Czarny

Kod Produktu: ZPSW50x70

Pliki do pobrania:

Specyfikacja techniczna produktu Kredowy potykacz Swing 50 x 70 cm Czarny

Dane techniczne
Produkt zmontowany
Masa produktu po złożeniu (kg) 4,1
Szerokość zmontowanego produktu (mm) 572
Głębokość zmontowanego produktu (mm) 696
Wysokość zmontowanego produktu (mm) 955
Pakowanie Kawałek
Waga (kg) 6,1
Szerokość (mm) 740
Długość (mm) 1010
Wysokość (mm) 70
Pakowanie Paleta
Liczba sztuk 29
Waga (kg) 200,9
Szerokość (mm) 800
Długość (mm) 1200
Wysokość (mm) 2174
Wersja Dwustronna
Gwarancja (m) 12
Kolor Czarny
Widoczna wielkość 508 x 760 mm
  • Kredowy potykacz Swing to elegancka i minimalistyczna forma reklamy. Dzięki cienkiemu, 15 mm profilowi, jest jednym z najbardziej stonowanych a-boardów dostępnych na rynku. Jego nowoczesny, industrialny wygląd z czarną powierzchnią sprawia, że idealnie pasuje do lokali gastronomicznych, sklepów, biur czy przestrzeni publicznych.
    Potykacz Swing jest odporny na warunki atmosferyczne, dzięki panelowi kredowemu z polipropylenu oraz stalowej, wytrzymałej ramie. To rozwiązanie idealne do wykorzystania na ulicach i w miejscach zewnętrznych. Używaj kredowych markerów do pisania promocji i komunikatów, zachowując autentyczny styl.
    Rama potykacza jest doskonale zabezpieczona dzięki malowaniu proszkowemu, co zapewnia wysoką odporność na warunki zewnętrzne i długowieczność produktu. Panel kredowy można łatwo wymienić lub zdemontować dzięki wygodnym karabińczykom metalowym, co czyni potykacz Swing niezwykle funkcjonalnym i praktycznym.
    Potykacz Swing można wzbogacić o nadruk, dzięki czemu Twoje logo, wiadomość lub branding będą jeszcze bardziej przyciągać uwagę. Nadruk wykonany jest technologią druku UV, co zapewnia wysoką trwałość i intensywne kolory. Proces druku wymaga trzech cykli nadruku — dwóch warstw białych i jednej warstwy koloru — co zapewnia długotrwałe efekty. Po nadruku, obszary z nadrukiem nie będą już nadające się do pisania kredą.
    Wybierz opcję nadruku na górze tablicy, jeśli chcesz umieścić logo lub hasło na górnej części powierzchni kredowej. Jeśli chcesz pełnej przestrzeni reklamowej, wybierz opcję nadruku na całej powierzchni. Nadruk dostępny jest zarówno w wersji jednostronnej, jak i dwustronnej, w zależności od Twoich potrzeb.

Wybierz kombinację produktów :


Ramka + plakat

Ramka + zadruk

Tylko ramka

Tylko plakat
Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rodzaj papieru
Produkt dostępny w magazynie w ilości , możemy dostarczyć w Poniedziałek 10.02.
  • 572 zł Bez VAT
  • Z VAT 703,56 zł
+
-